Zavolejte nám v Po - Pá: 9.30 - 16.00 hod. Tel. 491 110 858 | Pište sms kdykoliv na tel. 777 08 08 08 ve tvaru: KOD 44518 text zpravy | Email: info@comtex.cz

O nás

Vítejte u nás

DSC_0020Firma COMTEX s.r.o. se zabývá poskytováním telekomunikačních služeb, zejména vysokorychlostního přístupu k Internetu, tvorbou sítí LAN i WAN. Zabýváme se také kompletním servisem osobních počítačů a správou sítí. Dále realizujeme instalaci a servis příjmu digitální televize z pozemního vysílání či satelitu, jsme registrovanými partnery společností SKYLINK a FREESAT. V neposlední řadě jsme distributorem počítačových komponent, kvalitních osobních počítačů, notebooků, tabletů a další spotřební elektroniky světových i tuzemských značek. Mimo tyto značky kompletujeme i  počítačové sestavy na míru dle přání zákazníka. Další činností společnosti je například tvorba webových prezentací, realizace zabezpečovacích a kamerových systémů, svařování optických vláken a další.

Firma byla založena v březnu roku 2000 jako maloobchod s výpočetní technikou. Od počátku se naše obchodní aktivity zaměřovaly především na servis a prodej počítačových sestav a komponentů, následně také na tvorbu počítačových sítí LAN. V letech 2002 a 2003 se firma úspěšně podílela na lektorské činnosti pro Ministrerstvo školství ČR. Od roku 2005 naše společnost provozuje metropolitní bezdrátovou počítačovou síť s vysokorychlostním připojením k Internetu. Od ledna 2008 se naše firma transformovala na sdružení fyzických osob. V listopadu roku 2015 byla pak založena společnost s ručením omezeným COMTEX s.r.o.

Vize a hodnoty

Na čem si zakládáme?

Našim partnerům nabízíme dlouhodobou spolupráci založenou na vzájemné důvěře. Navrhneme a zrealizujeme optimální řešení pro Vaši firmu nebo do domácnosti, dodáme techniku přímo na míru, zajistíme rychlý a kvalitní servis. Navrhneme softwarové řešení, připojíme Vás k Internetu, zpracujeme webovou prezentaci, zajistíme zaškolení Vašich pracovníků. Komplexní služby v IT jsou tedy naší doménou.

Čeho chceme dosáhnout?

Chceme dosáhnout postavení významného dodavatele informačních technologií pro koncové uživatele v rámci regionu. Tuto pozici budeme hájit technologicky moderními a kvalitními produkty, jejichž hodnotu budeme zvyšovat poskytováním prvotřídních služeb.


Zavolejte nám
+420 491 110 858

Pondělí - Pátek
9.30 - 16.00 hodin

Navštivte náš eshop
www.kupsionline.cz