Zavolejte nám v Po - Pá: 9.30 - 16.00 hod. Tel. 491 110 858 | Pište sms kdykoliv na tel. 777 08 08 08 ve tvaru: KOD 44518 text zpravy | Email: info@comtex.cz

Servis a opravy

Servis výpočetní techniky

Servisem výpočetní techniky se naše firma zabývá téměř 20 let. Zákazník má možnost přinést rozbitý notebook, počítač, tablet nebo tiskárnu či jinou výpočetní techniku přímo k nám do firmy, nebo si objednat její opravu online pomocí webového formuláře zde…  Technik jí následně převezme výměnou za servisní lístek, na kterém je uveden typ počítače a soupis závad. Dále zákazníkovi sdělí předběžnou cenu opravy (pokud je to možné) a dobu trvání opravy. Pokud by hrozilo, že by cena zakázky převyšovala předběžnou cenu o více než 10%,  je realizace opravy znovu konzultována se zákazníkem. Bez jeho výslovného souhlasu opravu neprovádíme.

Všechny zakázky jsou vyřizovány do několika pracovních dnů s ohledem na dostupnost případných doobjednaných komponent. U servisu stolních osobních počítačů máme většinu náhradních dílů skladem, u notebooků je však dodací doba leckdy výrazně delší v závislosti na dostupnosti zboží v ČR.

Jakmile je počítač připravený k vyzvednutí, zákazníka ihned kontaktujeme telefonicky, nebo pomocí sms, že je možné si zakázku vyzvednout, případně ji můžeme k zákazníkovi doručit.

  • Pro stálé zákazníky je k dispozici systém pro nahlašování poruch. Portál naleznete na stránkách: http://servis.comtex.cz
  • Pro objednání servisu online klikněte zde….
  • Servisní podmínky naleznete zde…

Ceník služeb

 


Zavolejte nám
+420 491 110 858

Pondělí - Pátek
9.30 - 16.00 hodin

Navštivte náš eshop
www.kupsionline.cz