Zavolejte nám v Po - Pá: 9.00 - 17.00 hod. Tel. 491 110 858 | Pište sms kdykoliv na tel. 777 08 08 08 ve tvaru: KOD 44518 text zpravy | Email: info@comtex.cz

Podporovaná zařízení

Kuki můžeš používat kdykoli a kdekoliv, potřebuješ pouze internetové připojení (alespoň s rychlostí 3 Mbps) od libovolného poskytovatele. Kuki podporuje stovky různých zařízení a vždy ji snadno zprovozníš, ať už na chytrých televizorech Samsung (výroba 2015 nebo novější) nebo na televizích s podporou Android TV. Pokud máš starší typ televize, objednej si rovnou náš Kuki set-top box (konkrétně Arris 1113), ten stačí pouze propojit HDMI kabelem s televizí. Živé i zpětné vysílání jednotlivých kanálů, oblíbené pořady a seriály si můžeš pouštět i na mobilních zařízeních (mobily, tablety nebo počítače).

S Kuki set-top boxem si rozumí i starší televize.

Všechny televize jsou Kuki – pozitivní.

Set-top box lze připojit ke všem televizím. Stačí použít klasický televizní kabel a je to. Zapojit Kuki zvládne úplně každý.

Cena set-top boxu je 2 480 Kč vč. DPH a součástí balení je set-top box Arris VIP4302K BT, napájecí zdroj, dálkový ovladač spolu s bateriemi, propojovací kabel HDMI a ethernetový kabel. Set-top box je sympaticky malý v černém provedení a má úsporný provoz. Kuki má ten nejúspornější set-top box na trhu ve srovnání se zahraničními konkurenty.  Pokud si set-top box nechceš kupovat, můžeš si ho od nás pronajmout za 90 Kč měsíčně. 

 

Užij si novou formu zábavy.

Sleduj Kuki v internetovém prohlížeči

Užívej si s Kuki televizní zábavu i filmové trháky přímo ve svém počítači, a to kdekoli v ČR a EU. Potřebuješ pouze své přihlašovací údaje do Kuki, jednu mobilní licenci a podporovaný prohlížeč (Chrome, Firefox nebo Safari). Poté se stačí přihlásit do beta verze na stránce https://play.kuki.tv a můžeš se bavit.

Sledovat Kuki v prohlížeči

 


Zavolejte nám
+420 491 110 858

Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00 hodin

Navštivte náš eshop
www.kupsionline.cz