Zavolejte nám v Po - Pá: 9.00 - 17.00 hod. Tel. 491 110 858 | Pište sms kdykoliv na tel. 777 08 08 08 ve tvaru: KOD 44518 text zpravy | Email: info@comtex.cz

Výstavba a servis optických sítí

12S_Fujikura

Ve světě telekomunikační techniky se stále více pro přenos dat využívají optické sítě. Chcete-li dosahovat vysokých přenosových rychlostí a přitom disponovat dostatečnou kapacitou nejen pro současnost, ale i pro budoucnost, využijte přenosu pomocí optického vlákna. Ceny optických kabelů neustále klesají a v mnoha případech je výhodnější než klasický metalický kabel. Dobře vybudované komunikační trasy a infrastruktura znamenají obrovské výhody do budoucnosti.

Optická kabeláž je optimální pro propojení např. počítačových sítí, telefonních ústředen, kabelové televize, zabezpečovacích a kamerových systémů. Optická vlákna mají vysokou životnost a nejsou náchylná k okolnímu elektromagnetickému rušení (atmosférické, průmyslové rušení apod.). Cílem je splnit jak dnešní, tak také budoucí požadavky na šířku pásma, provozní spolehlivost a elektromagnetickou kompatibilitu.

Naši technici mají praktické zkušenosti, které získaly hlavně při výstavbě metropolitní sítě. Mimo know-how, disponujeme také špičkovým vybavením a technologickým zázemím pro instalaci, spojování a především diagnostiku optických vláken.

880x412_pliNa základě našich zkušeností s výstavbou a servisem optických sítí a FTTx sítí jsme schopni nabídnout jakékoliv technické řešení dle stanovených požadavků zákazníka.

Provádíme návrh a realizaci těchto sítí včetně dodávky zařízení a pokládku optických kabelů, nabízíme jejich svařování, opravy poškozených optických tras a měření optických vláken. Disponujeme vlastní svářečkou optických vláken značky Fujikura a reflektometrem značky EXFO.

 


Zavolejte nám
+420 491 110 858

Pondělí - Pátek
9.00 - 17.00 hodin

Navštivte náš eshop
www.kupsionline.cz